Evden Para Kazanma Fırsatı

Hanımlar; Evden Para Kazanmak isteyenler, Ek iş veya ek gelir arayanlar.

Farmasi ile Evden Çalışma İmkanı, Kadınlara Evde İş fırsatını kaçırmayın...

Siz de büyüyen ekibimize bir an önce katılın, Farmasi'de İnternetten Para Kazanma ya başlayın.

İster %40 İndirimle alışveriş yapın, İster Ayda BİNLERCE TL Kazanan ekip üyelerinden biri olun... Ekibimize katılacak sınırlı sayıda kadından biri olun, ay sonuna kadar rekor kırmaya çalışacak ekibin üyesi olma fırsatını kaçırma.

Formu doldurduğunda, seni arayıp tüm bilgileri verelim. Aklındaki tüm sorulara cevap al. Evden para kazanmak için yapacağın tüm işlemleri sana anlatalım.

Üye olduktan sonra anında evden oturduğun yerden para kazanmaya başlayabilirsin. Evden çalışarak satış yapmanın ne kadar kolay olduğunu sen de göreceksin. İstediğin kadar çalışabilir, çalıştıkça satışını arttırabilirsin. Farmasi'de hiç bir sınır yok, satış yaptıkça kazancın büyür. Ücretsiz hediyeler, indirimli paketler, sürprizlerle evden para kazanmanın keyfini yaşarsın.

Evden para kazanma fikrine ihtiyacın varsa, en iyi seçeneklerden biri olarak Farmasi üyesi olma imkanını kaçırma. Her gün büyüyen bir pazarda, her gün artan ürün ihtiyacı olan bir sektörde, evden çalışmaya erkenden başla ve rakiplerinin önüne geç

Evden para kazanmak için, hiçbir yatırıma ihtiyacın yok. Sermaye yatırmak, stok yapmak zorunda değilsin. Ürünü fabrika fiyatından satın al, katalog fiyatına çevrene sat. Evden çalışarak para kazanabileceğin en kolay iş.

anne ve kızı

Hanımlar, Farmasi'ye ÜCRETSİZ Katılın,

Evden Para Kazanmaya

Hemen Başlayın!

Kendi yolunuzu çizmeye buradan başlayın. Farmasi ekibimize katılarak, tasarruf eder-ek gelir kazanır, ek iş yapmaya başlarsın.  ÜCRETSİZ üyelikle, sermaye yatırım olmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz.  300TL'lik Başlangıç Paketini sadece 75TL'ye almak ve DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN FORMU DOLDUR SANA ULAŞALIM

 

Evden Para Kazanma Yoları 

Hanımlar, Siz de evden çalışarak para kazanabilirsiniz. Farmasi ÜCRETSİZ ÜYELİK ile, evden para kazanma imkanınız var. Evinizden yapacağınız bir iş teklifi... 

ÜCRETSİZ üyelikle, sermaye yatırım olmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz.  300TL'lik Başlangıç Paketini sadece 75TL almak ve DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN FORMU DOLDUR SANA ULAŞALIM   *PAKETLEME İŞİ DEĞİLDİR!

Ek gelire ihtiyacı olanlar. Kazancınız yetmiyorsa, Evden Yapılabilecek İş Fırsatınız. Anında kazandırmaya başlayan, evden ek iş fırsatı, Hemen Üye olanlara %75 İndirim imkanı. Evden Çalışarak Para Kazanma fırsatı için formu doldurup bilgi alabilirsiniz...

FARMASİ'DE NASIL KAZANILIR

  1. Evden Para kazanmak ve ek gelir için Farmasi üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

  2. Farmasi'de Evden çalışarak, ek gelir elde edersiniz. Evde çalışmak için Ücretsiz Üye olmanız yeterlidir.

  3. Evde para kazanmaya başlamak için, üye olduktan sonra, Farmasi ürünlerini indirimli alabilirsiniz.

  4. İsterseniz %40 indirimle aldığınız ürünleri, çevrenizdekilere satarak evden ek gelir kazanırsınız.

  5. Evden çalışıp, hiçbir ücret ve sermaye ödemeden, sattığınız ürünlerden %40 komisyon alırsınız.

  6. Evden çalışarak para kazanmanın yollarından bir diğeri de ekip kurmaktır. Çevrenizdeki insanları ekibinize katın.

  7. Ekibinizdeki üyeler ne kadar satış yaparsa, toplam satıştan siz komisyon alırsınız.

  8. Ekip ile birlikte evden satış miktarınız ne kadar artarsa müdürlük seviylerinde kazancınız o kadar çoğalır.

  9. Müdürlük seviyelerinde aylık 20.000TL, daha da yüksek seviyelerde aylık 300.000TL kazanan üyelerden biri olabilirsin

Farmasi'ye Kayıt Olarak

UCUZA AL

Kendi ihtiyaçlarını ucuz şekilde alır, ev ekonomisine katkıda bulunursun.

HEDİYELER KAZAN

Üyelere özel numuneler alırsın. Üyelere özel ilk Hoşgeldin paketlerini çok çok ucuza alabilirsin.

SATIŞ YAP

Ürünleri katalog fiyatlarından satarsan, %40 kazançla satma imkanı bulursun.

EKİP KUR

Ekibini kurup, yeni üye yaparsın. Onlar kazandıkça sende kazanmaya başlarsın. Müdürlük seviyesine yükselebilirsin.

Satış zorunluluğu yok, üye yapma zorunluğu yok, hedef yok, zorunlu çalışma saatleri yok...

​İster kendi ihtiyaçlarını al, ister çevrene satış yap, ister üye ekle... 
Kazanmaya Başlamak İçin Formu Doldur

FARMASİ ÜYELİK ÜCRETLİ Mİ?

Farmasi üye olmak ve ek gelir kazanmak için hiç bir üyelik ücreti ödemezsiniz. Tamamen ücretsiz kayıt olup, sermaye yatırım yapmadan kazanırsınız. Üyelikten çıkmanın da herhangi bir yaptırımı yoktur.

FARMASİ ÜYE OLMA ŞARTLARI NELERDİR?  

Farmasi üyesi olup ek gelir kazanmak için sadece 18 yaş üstü T.C. Vatandaşı olmanız gerekir. Bunun dışında, diploma-yaş-cinsiyet-şehir-yabancı dil gibi kısıtlamalar yoktur. Üye olup istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda ek kazanç için çalışabilirsiniz.

SATIŞ YAPMAK ZORUNLU MU?

Farmasi'de satış yapma zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyaçlarınız için alışveriş yapabilirsiniz. Her ay satış yapmak da zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz kdar satış yaparsınız.

EK GELİR AVANTAJLARI ve EVDEN PARA KAZANMA

Ek gelir arayanlar, evden ek iş ek gelir kazanmak isteyenler için ideal bir sistemdir. İstediğiniz yerden Farmasi ile ek iş yapıp ek gelir kazanmış olursunuz. Ek kazanç için, %40 kâr ederek satış yapabilirsiniz. Daha fazla kazanç için ekip kurabilirsiniz.

Evde Ek İş Fırsatları

Ama size evden çalışarak çok para kazanmak için yapabileceğiniz ek iş fırsatından bahsetmek istiyorum.

Farmasi sistemi Türkiye'nin üyelerine evden çalışarak en çok kazanç sağlayan sistemlerinden biri. İsterseniz sadece alışveriş yaparak indirimlerden ek kazanç elde edersiniz. İsterseniz evden satış yaparak, online ürünler üzerinden %40a kadar ek kazanç imkanı elde edersiniz. Evden çalışarak %40 para kazanmak gerçekten çok büyük bir fırsat.

Farmasi'de ekibinizi iyi seçmeniz de önemli, size evden çalışma konusunda destek verecek, ek gelirinizi arttırmak için kampanyalar yapacak, sizi evden çalışmaya teşvik edecek hediyeler sunacak, evden daha çok para kazanmanız için size her türlü desteği verecek bir ekip seçip üye olmaya çalışın. Ekibiniz ne kadar aktif olursa, sizin de evden çalışarak para kazanma hevesiniz artar, ve hızlı para kazanma adımlarını atmış olursunuz. Satış yapıp işinizi büyüttükçe, oturduğunuz yerden para kazanmaya başlarsınız. Ekip kurup, ekibiniz ek gelir kazancıkça, siz de toplam satış üzerinden ek kazanç elde eder, oturduğunuz yerden para kazanırsınız.

Ayrıca Farmasi seviyeleri yükselen müdürlerinie ayda 1000 tl ek gelirden başlayan sabit ek gelir verir. Aylık 2000TL - 4000TL - 6.500TL gibi sabit ek gelirler, Farmasi'de yüzlerce müdürün her ay sabit olarak aldığı ek gelirler. Daha da yükselerek Aylık 300.000 TL kazanan bir müdür olmanız hiç de zor değil.​

Evden çalışarak bu kadar para kazanmak size imkansız gelmesin. Ek gelir kazanmaya başlamak için Ücretsiz Üye olmanız yeterli. Üyeliğinizi ücretsiz başlatın, sermaye yatırmadan satış yapmaya başlayın. Ek işiniz ek geliriniz her ay hesabınıza yatsın. Ek iş arayanlar için en büyük fırsat. Ekibimize alınacak sınırlı sayıda üyeden biri olmak, bu ay için geçerli fırsat indirimlerini kaçırmamak için Formu doldur ve bilgi al. Ek gelir, ek iş ve evden çalışarak para kazanmak konusunda sana detaylı bilgileri verelim. İstersen hemen üyeliğini başlatıp aramıza katıl.

Evden para kazanmanın yolları nelerdir? 

Evde nasıl para kazanılır, ek gelir veya ek iş için yapmamız gerekenler nelerdir?  Bu soru mutlaka hepimizin aklından geçiyor.

 

Bir işimiz olsa da ek gelir kazanmak için bu soruları soruyoruz.

İşimizden memnun değilsek, ek iş bulabilmek, garanti bir ek gelir edinebilmek için neler yapabileceğimizi düşünüyoruz.

 

İşinden ayrıldıysan veya işten çıkarıldıysan, yeni bir iş arıyorsan. Pandemi sürecinde evden para kazanmak nasıl olur, evden çalışarak iş yapabilir miyim diye düşünenler. Evden çalışarak, hem sağlığını korumak, hem de ek bir gelir elde etmek mümkün.

 

Evden çalışarak para kazanabileceğiniz bir çok iş imkanı var aslında. Mesela internet üzerinden para kazanabileceğiniz işler kurabilirsiniz. Pratik bir şekilde kendi blogunuzu açabilir, ilgili olduğunuz yada uzman olduğunuz konularda yazılar yazabilirsiniz. Eğer ilgili bir sayfa yapabilirseniz, aylık düzenli reklam ek geliri kazanabilirsiniz. Youtube hobi kanalı açmak yada instagram sayfası yönetmek de bu şekilde ek iş ek kazanç imkanız sunar.

Evden iş yaparak para kazanabileceğiniz diğer işler, anket doldurma - paket işi gibi çok iş yapıp biraz daha az kazanacağınız işler olabilir.